Info Covid-19 pro podnikatele

V 02

Město Rokytnice nad Jizerou informuje podnikatele, jejichž činnost je zakázána nebo omezena vládními opatřeními v souvislosti s COVID 19, o možné pomoci ze strany Okresní hospodářské komory v Jablonci nad Nisou.

Pokračovat ve čtení

Otevření sběrného dvora o nedělích

Dle aktuálních krizových opatření vlády bude možné již od 6. 12. 2020 znovu zahájit provoz Sběrného dvora v Rokytnici nad Jizerou i o nedělích. Od tohoto týdne tedy opět platí běžná otevírací doba sběrného dvora následovně:

středa:   13.00-18.00 hodin

neděle: 13.00 - 18.00 hodin

Běžná provozní doba se týká i období během vánočních svátků.

Přestavba bývalé ZŠ v Horní Rokytnici na městské byty a ordinace lékařů

Záměr přestavby na městské byty a ordinace lékařů byl schválen zastupitelstvem města v roce 2015. Nyní se rozhodne o možných variantách přestavby areálu (rekonstrukce, vestavba, novostavba).
Protože se jedná o důležitou a citlivou otázku, dáváme k dispozici všechny podklady pro jednání zastupitelstva veřejnosti. Každý si tak může udělat vlastní názor, který může případně sdělit "svému" zastupiteli.

 

Adventní čas a Vánoce v Rokytnici nad Jizerou

Prodej vánočních stromků, živých kaprů, Betlémské světlo a půlnoční bohoslužby, to vše vás čeká během letošního adventního času.
Bohužel se však z důvodu mimořádných opatření nebudou konat Vánoční trhy ani oblíbené koncerty. Program v kostele a v kapli se bude řídit aktuálně platnými epidemiologickými opatřeními.
⭐️ Přejeme vám krásný adventní čas plný pohody, zdraví a dobrých zpráv. ⭐️

Plakát Vánoce Rokytnice 2020

Ukončení odkládání bioodpadů v roce 2020

Informujeme vás, že k ukončení letní kompostovací sezóny v roce 2020 dojde ve středu 18. listopadu 2020. Po tomto datu budou odvezeny ze sběrných míst v Rokytnici nad Jizerou sezónní kontejnery pro odkládání bioodpadů. Využijte tedy poslední dny k odvezení bioodpadů. V roce 2021 bude sběr bioodpadů letní sezóny zahájen opět v polovině dubna.

Děkujeme všem za využívání systému pro kompostování v Rokytnici nad Jizerou.

Dům dětí a mládeže Pod Střechou bude zajišťovat péči o děti rodičů vybraných profesí

Hejtman Libereckého kraje v souladu s krizovými opatřeními vlády vydal Rozhodnutí o vykonávání péče o děti a mládež, k nimž nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče nebo jiný zákonný zástupce. Jde o péči o děti těch rodičů, kteří jsou např. zaměstnanci zdravotních zařízení, bezpečnostních sborů, základních a mateřských škol, sociálních služeb, České pošty, apod.

Pokračovat ve čtení

Renovace vitrážových oken budovy radnice – I. etapa

logo LKV letošním roce Město Rokytnice nad Jizerou uskutečnila další část z celkové výměny oken budovy radnice. Konkrétně se jednalo o realizaci projektu „Rekonstrukce vitrážových oken budovy radnice – I. etapa“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje, tedy z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory Kultura, památková péče a cestovní ruch, v rámci programu podpory č. 7. 2 Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji. Provedení celkové výměny oken budovy najednou by bylo velice finančně náročné, proto je výměna a renovace rozdělena do jednotlivých etap, dle závažnosti stavu oken. Postupná rekonstrukce oken probíhá již od roku 2011 a aktuálně jsou vyměněna veškerá okna ve všech kancelářích Městského úřadu i v celém zázemí dětského lékaře.

Pokračovat ve čtení

Omezení provozu sběrného dvora - uzavření o nedělích

Na základě usnesení vlády ČR o přijetí krizového opatření, které zakazuje poskytování služeb v provozovnách v neděli po celý den, bude Sběrný dvůr v Rokytnici nad Jizerou o nedělích až do odvolání zcela uzavřen.

Nadále ale platí běžná otevírací doba ve středu od 13.00 do 18.00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Kontakty

Město Rokytnice nad Jizerou

  • Horní Rokytnice 197
  • 512 44 Rokytnice nad Jizerou
  •  sekretar@mesto-rokytnice.cz
  •  481 549 311
  • IČ: 00276057, DIČ: CZ00276057
  • ID datové schránky: htabfwg

Otevírací doba pokladny

Pondělí
8:00 – 11:30,    12:30 – 17:00
Úterý
8:00 – 11:30,    12:30 – 14:30
Středa
8:00 – 11:30,    12:30 – 17:00
Čtvrtek
8:00 – 11:30,    12:30 – 14:30
Pátek
8:00 – 11:30,    12:30 – 14:30

Partneři

Krkonose logo barva RGB smallJilemnicko - svazek obcíMAS „Přijďte pobejt" o. s.Vodohospodářské sdružení TurnovSpolek pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici nad JizerouEuroregion NISAwww.rokytnice comDatové centrum sociálních služebPortál veřejné správyLiberecký krajSdružení obcí Libereckého krajeSvaz měst a obcí České republikySkiregion.cz