Setkání Rokytnic 2015

Ve dnech 26. 6. - 28. 6. 2014 se konal 42. ročník Setkání Rokytnic ČR 2015. Do Rokytnice nad Rokytnou, kde se setkání v letošním roce tato tradiční akce konala,  se za Jizeru vypravila skupina stolních tenistů a družstvo hasičů. Fotbalový oddíl se bohužel setkání Rokytnic ani v letošním roce nezúčastnil, což je veliká škoda, protože fotbal je historicky hlavní náplní Setkání Rokytnic a díky fotbalu tato tradice i vznikla.
V rámci turnaje ve stolním tenise se naše družstvo Jizera A umístilo na 4. místě, družstvo Jizera B na 7. místě. V soutěži hasičských družstev se naše družstvo umístilo na 5. místě. Vítězství a putovní pohár si odvezli hasiči z Rokytnice u Přerova. Ve fotbale se na prvním místě umístilo mužstvo Rokytnice "nad Vláří".

turnaj Rokytnic.jpg

Zajímavostí letošního ročníku bylo netradiční pozvání, které k nám do Krkonoš přivezla týden před turnajem tříčlenná skupina cyklistů pod vedením místostarosty Rokytné Petra Machovce. Ubytování pro tyto borce velmi operativně zajistila Dolní Mateřská školka, za což velmi děkuji. Od nás putovala tato výprava s pozvánkami do Rokytnice v Orlických horách, u Přerova a  "nad Vláří". Po pěti dnech a 860 ujetých kilometrech se vrátili zpět do Rokytné.
Děkuji všem zúčastněním za Jizeru za vzornou reprezentaci našeho města a věřím, že se počet účastníku v příštím roce, kdy se koná Setkání Rokytnic v Rokytnici "nad Vláří", výrazně rozroste.

Petr Matyáš, starosta

08 - 12,   13 - 17 hod.