TTO (Tématický turistický odznak) Rokytnické kapličky

Od 1. 7. 2015 uvedl KČT, odbor TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou do prodeje tematický turistický odznak Rokytnické kapličky (dále jen TTO).

Součástí TTO je záznamník, jehož velikost A6 umožňuje pohodlné uložení do batohu či větší kapsy. Obsahuje celkem 16 stránek, na kterých jsou rozepsány podmínky plnění a místa, která se mají navštívit. Má 5 povinných míst, kterými jsou kapličky a 8 volitelných míst, z nichž se musí navštívit alespoň 5 míst. Dokladem o navštívení místa slouží odpovědi na otázky, nebo splnění úkolu (opsání textu či číslic), proto nezapomeňte tužku s sebou.

Po splnění úkolů předloží účastník TTO záznamník na prodejním místě, kde po zkontrolování správnosti odpovědí na otázky, nebo plnění úkolů, obdrží do záznamníku razítko a bude mu vydán vlastní odznak.

Záznamník lze zakoupit za částku45,-Kč v Městském informačním centru.