Zvolení starosty, místostarosty a členů rady

Ve středu 14. listopadu 2018 se konalo ustavující zasedání nově zvoleného Zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou. Zasedání se zúčastnili všichni nově zvolení zastupitelé a složili slib dle zákona       o obcích.

Starostou města byl zvolen Ing. Petr Matyáš.

Zastupitelstvo následně schválilo volbu dvou uvolněných místostarostů, kterými byli zvolení Petr Kadavý a Ing. Bronislav Patočka.

Dalšími členy rady města byli vzoleni Mgr. Milan Javůrek a                  Mgr. Matěj Šimůnek.

Všem zvoleným gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v jejich práci    v tomto volebním období.