• Parkování na centrálních parkovištích P1 - P4 na příjezdu ke skiareálu v Rokytnici nad Jizerou

Projekt „Pořízení věcných a ochranných prostředků v rámci předurčenosti na dopravní nehody" pro JSDH Rokytnice nad Jizerou

Liberecky kraj Město Rokytnice nad Jizerou realizuje projekt s názvem: „Pořízení věcných a ochranných prostředků v rámci předurčenosti na dopravní nehody". Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci oblasti podpory č.1 - Požární ochrana, Program 1.1 - Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje. Jedná se o pořízení věcných a ochranných prostředků v rámci předurčenosti na dopravní nehody: Kladka k navijáku 10 t, tlaková láhev k pneumatickým zvedacím vakům, plovací vesty a házecí pytlík s plovacím lanem. Předpokládané celkové náklady projektu činí 25.040,- Kč, dotace v rámci dotačního programu je ve výši 15.000,- Kč.