• Videozáznam z jednání zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou z 29. 4. 2015

Projekt „Oprava vyprošťovacího zařízení Weber “ pro JSDH Rokytnice nad Jizerou

Liberecky kraj  Město Rokytnice nad Jizerou realizuje projekt s názvem: „Oprava vyprošťovacího zařízení Weber “. Tento  projekt  byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci oblasti podpory č.1 - Požární ochrana, Program 1.1 - Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje. Jedná se o opravu hydraulického vyprošťovacího zařízení WEBER (pohonné jednotky, včetně 5 ks nástrojů) spočívající ve výměně propojovacích hydraulických hadic na pohonné jednotce a na nástrojích. V rámci opravy bude provedena i výměna hydraulického oleje, motorového oleje a provedena kontrola provozuschopnosti a funkční a zátěžová zkouška pohonné jednotky i jednotlivých nástrojů.  Předpokládané celkové náklady projektu činí 82.000,- Kč, dotace v rámci dotačního programu je ve výši 41.000,- Kč.