• Seznam volebních stran a kandidátů pro volby do Zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou

Rokytnická Svatomichaelská pouť

rokytnicka pout 2018

Konec září se v Rokytnici nad Jizerou tradičně nese v duchu konání SVATOMICHAELSKÉ POUTI, letos obohacené o páteční sváteční den a spoustu doprovodných akcí.

Na kolotoče a pouťové atrakce můžete vyrazit už v pátek na centrální parkoviště v Horní Rokytnici.

I tento rok se přidá Skiareál Rokytnice nad Jizerou se svým největším kolotočem - lanovou dráhou na Lysou horu. Po 3 dny (28. – 30. 9.) si můžete užít výjimečnou okružní jízdu.

V sobotu 29. 9. bude jezdit turistický VLÁČEK z Dolního náměstí na pouť a dále až k lanovce na Lysou horu zcela zdarma.

Sobota přinese bohatý doprovodný program. Stánky s rozmanitým zbožím a občerstvením, malování na obličej, oblíbené dřevěné atrakce pro děti, výrobu skleněných zvířátek na přání a samozřejmě si budete moci zakoupit nový ROKYTNICKÝ KALENDÁŘ s historickými fotografiemi.

Odpoledne zahájí naše mažoretky, svými písněmi potěší KRKONOŠSKÁ DECHOVKA, country kapela NABOSO, muzikálové a pohádkové písně přiveze sbor HARMONIA. Kouzelník vykouzlí obří magické BUBLINY a naučí dělat ty největší bubliny i vás. V podvečer zahraje skupina BARBARELLA a sobota vyvrcholí velkým OHŇOSTROJEM.

KOSTEL sv. Michaela, archanděla zpřístupní během víkendu svůj interiér i věž a možná přinese velké překvapení …