• Seznam volebních stran a kandidátů pro volby do Zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou

Výměna oken v kancelářích č. 15 – 19 v budově radnice v Rokytnici nad Jizerou

logo LKMěsto Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt s názvem „Výměna oken v kancelářích č. 15 – 19 v budově radnice v Rokytnici nad Jizerou“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje, tedy z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory Kultura, památková péče a cestovní ruch, v rámci programu podpory č. 7. 2 Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji.

V rámci projektu probíhala výměna oken v kancelářích číslo 15. až 19., kde se jednalo o výměnu celkem devíti rámů a výplní okenních otvorů. Nová špaletová okna jsou vyrobena jako přesná materiálová a tvarová replika oken stávajících, která z estetického hlediska podtrhují eleganci části fasády radnice. Nová okna jsou zhotovena z masivních smrkových profilů, která jsou osazena do stávajících okenních otvorů. Vnější křídla oken jsou opatřena izolačním dvojsklem, vnitřní křídla oken jsou zasklena jednoduchým sklem o tloušťce 4mm. Na závěr projektu bylo provedeno sjednocení barev první části výměny oken a aktuální druhé části oken.

Liberecký kraj podpořil tento projekt účelovou dotací z Dotačního fondu Libereckého kraje ve výši 118 920,- Kč, což činí 30 % z celkových nákladů projektu. Celkové náklady projektu odpovídají 396 400,- Kč.