Zahájení výstavby vodovodů a kanalizace v lokalitách v Dolní Rokytnici

Informujeme obyvatele města Rokytnice nad Jizerou, že od 4. dubna 2018 došlo k zahájení stavebních prací v souvislosti s výstavbou a prodloužením vodovodů a části kanalizačního řadu v lokalitách v Dolní Rokytnice - Letní strana, Vilémov. Po celou dobu výstavby bude v těchto lokalitách v různých časech docházet k částečným i úplným uzavírkám místních komunikací. Objízdné trasy budou vyznačeny.

Výstavba vodovodu v lokalitě Vilémov – rozsah výstavby vodovodu je od křižovatky u čp. 486 v Dolní Rokytnici, okolo el. rozvodny v místní komunikaci po Vilémově až k čp. 346. Součástí obou akcí je i výstavba veřejných částí vodovodních přípojek a následná obnova komunikace v celé šíři vozovky.

Prodloužení vodovodu a kanalizace v dolní Rokytnici – rozsah výstavby je od čp. 496 v místní komunikaci směrem ke křižovatce k čp. 517 a následně k čp. 389. Součástí akce je i výstavba veřejných částí kanalizačních a vodovodních přípojek a následná obnova komunikace v celé šíři vozovky.

Doba realizace se předpokládá do konce srpna 2018, v závislosti na klimatických podmínkách. Investorem akce je VHS Turnov, dodavatelem stavby společnost ŠEBESTA VHS, v. o. s., Jablonec nad Nisou.

Děkujeme za pochopení. Bližší informace o obou akcích v příloze.