UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO 2018

Město Rokytnice nad Jizerou se již počtvrté připojí k celorepublikové akci, jejímž cílem je uklidit černé skládky a další nepořádek, který je podél místních komunikací nebo na jiných veřejných prostranství. Připojit se může opravdu každý, akce se uskuteční v sobotu 7. dubna 2018, sraz účastníků je v 9.00 hodin u bočního vchodu radnice.

V minulosti se akce pravidelně účastnili místní školy a školky, zaměstnanci města, členové SDH, maminky na mateřské dovolené i spousta dalších dobrovolníků. Podařilo se posbírat desítky pytlů s odpadem a nashromážit i objemnější odpady. Byly vytipovány větší černé skládky, které následně uklidili zaměstnanci Drobných služeb města. Další informace zájemci naleznou v příloze.