• Seznam volebních stran a kandidátů pro volby do Zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou

Rozšíření bikeparku Rokytnice nad Jizerou

Město Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt „Rozšíření bikeparku Rokytnice nad Jizerou“

Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci oblasti podpory Doprava, v rámci programu podpory č. 6.3 - Podpora projektové přípravy. V rámci projektu byla zpracována projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení na rozšíření Bikeparku v areálu Horní Domky včetně inženýrské činnosti. Jedná se o rozšíření stávajícího bikeparku o dvě nové sjezdové tratě nízké obtížnosti určené převážně pro začátečníky a „laickou“ veřejnost a vybudování dualové dráhy pro rozšíření nabídky aktivit spojených se sjezdovou cyklistikou. Město Rokytnice nad Jizerou realizuje tento projekt ve spolupráci s provozovatelem areálu Horní Domky Spartakem Rokytnice, a. s.

Celkové náklady na zpracování projektové dokumentace činí 202.396,70 Kč včetně DPH. Celková výše dotace činí 100.000,- Kč.

lbc kraj logo small