• Prezidentské volby II. kolo - 26. - 27. ledna 2017 - Žádost o vydání voličského průkazu

Platby místních poplatků v lednu 2018, centrální pokladna

Platby místních poplatků v hotovosti bude možné hraditaž od 15. ledna 2018, a to v centrální pokladně

Výdej pytlů také v centrální pokladně

Městský úřad Rokytnice nad Jizerou v současné době dokončuje rekonstrukci kanceláře finančního úseku. Důvodem je, že od roku 2018 bude pro všechny platby v hotovosti včetně bankovní karty sloužit v pracovní době městského úřadu centrální pokladna. Z důvodu dokončení rekonstrukce i z důvodu nastavení nového účetního období nebude na počátku roku 2018 možné přijímat platby místních poplatků v hotovosti, a to za komunální odpad, za psy, za lázeňský a rekreační pobyt a z ubytovací kapacity.

Prosíme proto všechny poplatníky o pochopení této situace s tím, že výše uvedené místní poplatky bude možné v hotovosti hradit až od 15. ledna 2018.

Pro platbu místních poplatků a dalších služeb bude sloužit v pracovní době městského úřadu výhradně centrální pokladna, umístněná v kanceláři finančního úseku, přízemí, č. dveří 1. Centrální pokladna bude sloužit i k výdeji nebo prodeji pytlů na směsný nebo komunální odpad.

Mimo pracovní dobu centrální pokladny bude možné platby provádět i v městském informačním centru. Z bezpečnostních důvodů to ovšem bude možné pouze nad rámec centrální pokladny (např. pátek odpoledne, soboty, apod.).

Úsek správy místních poplatků bude nadále plnit činnosti při registraci, změnách, evidenci poplatků, jejich správě, kontrole a vymáhání. Z bezpečnostních důvodů již od nového roku nebude možné přímo na tomto úseku místní poplatky v hotovosti hradit a vyzvedávat pytle.

Platby místních poplatků bude možné v průběhu ledna 2018 v případě zájmu hradit bezhotovostně, zájemci se mohou osobně informovat v úřední dny na městském úřadě (finanční úsek, úsek místních poplatků), telefonicky (481 549 322) nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) na podrobnosti, kdy jim bude sděleno číslo účtu a příslušný variabilní symbol.