• Videozáznam z jednání zastupitelstva z 14. 6. 2017

Pozvánka na školení MAS Přijďte pobejt!

Pozvánka pro žadatele a příjemce v rámci výzev MAS Přijďte pobejt!

Výzva PRV je určena pro žadatele z řad zemědělců, podnikatelů a vlastníků lesů ( včetně obcí)  a vyhlašované fiche se týkají investic do zemědělství , zpracování a uvádění na trh zem. produktů ,  investic do nezemědělských činností a investic do lesnických technologií včetně zpracování lesnických produktů.
Výzva OPZ je zaměřená na prorodinná opatření - zařízení zajišťující péči o děti v době mimo školní vyučování, příměstské tábory, dětské skupiny, doprovody na kroužky a zájmové aktivity, společná doprava dětí  a vzdělávání pečujících osob. Žadateli mohou být obce, DSO, organizace zřizované obcemi , NNO, obchodní korporace, OSVČ , školy a školská zařízení.