• Pracovní nabídka Městského úřadu Jilemnice

Informace o ukončení provozu dálkových linek ČSAD Střední Čechy

Dopravce ČSAD Střední Čechy a.s. informuje, že s platností od 2. května 2017 dojde k ukončení provozu dálkových linek z Prahy do Libereckého a Královéhradeckého kraje.

Z pohledu Libereckého kraje tak nebudou v provozu tyto linky:

167220 | Praha-Jablonec nad Nisou-Tanvald-Harrachov-Rokytnice nad Jizerou (t.č. v provozu sezónní spoje v sobotu z Prahy, v neděli z Rokytnice n.Jiz.)

167221 | Praha-Jičín-Jilemnice-Rokytnice nad Jizerou (t.č. v provozu jeden pár spojů v prac. dny, dva spoje o víkendu z Prahy, jeden v sobotu a tři v neděli z Rokytnice)

167223 | Praha-Turnov-Tanvald-Harrachov (t.č. v provozu jeden pár spojů v prac. dny a dále z Prahy jeden spoj v pátek, dva v sobotu a jeden v neděli a z Harrachova dva v sobotu a v neděli)

169220 | Praha-Turnov-Semily-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn (t.č. v provozu jeden spoj v neděli z Prahy do Vrchlabí a jeden v sobotu ze Špindlerova Mlýna)

169221 | Praha-Jičín-(Jilemnice-)Vrchlabí-Špindlerův Mlýn (t.č. v provozu jeden pár spojů v prac. dny, dále z Prahy jeden v pátek, dva v sobotu a jeden v neděli a ze Špindlerova Mlýna jeden v sobotu a tři v neděli a jeden v Vrchlabí)

Ostatní dálkové linky v těchto relacích zůstávají beze změny.

Pro většinu relací existují alternativní možnosti spojení jinými dálkovými autobusovými linkami nebo vlakem. Pokud by však přesto vznikl někde zásadní a těžko řešitelný problém s dopadem na dopravní dostupnost, prosíme o zaslání námětu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..