• Videozáznam z jednání zastupitelstva z 14. 6. 2017

Vydávání karet pro odkládání velkoobjemových odpadů

V březnu 2017 byly městským úřadem rozneseny do schránek tzv. KARTY OBČANA, které slouží k odkládání velkoobjemových odpadů na Sběrném dvoře v Rokytnici nad Jizerou v rámci uhrazeného místního poplatku za odpad. Karty byly distribuovány všem osobám s trvalým pobytem v Rokytnici nad Jizerou. Pokud došlo k nějakým problémům nebo karta doručena nebyla, obraťte se na úsek místních poplatků - blíže v přiloženém dopise.

Vlastníkům objektů k individuální rekreaci tyto karty rozesílány do schránek nebudou a je nutné, v případě zájmu, jejich vyzvednutí na Městském úřadě v Rokytnici nad Jizerou, úseku místních poplatků, tel. 481 549 322 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Karty jsou v současné době již vyrobeny a připraveny k předání. Po dohodě s pracovnicí úseku místních poplatků je jejich předání možné i na informačním centru v odpoledních hodinách nebo v sobotu (dle platné provozní doby).