• Jednotka sboru dobrovolných hasičů se zapojila do projektu "AED pro Liberecký kraj"

2. místo v soutěži Zlatá popelnice 2016

V pátek 9. června 2017 se v Liberci na Ještědu konalo slavnostní vyhlášení výsledků v třídění odpadů měst a obcí v Libereckém kraji. Město Rokytnice nad Jizerou se umístilo na krásném 2. místě v kategorii měst do 3.500 obyvatel a obdrželo odměnu ve výši 20.000,- Kč.

Město Rokytnice nad Jizerou zveřejňuje:

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa strážníka Městské policie Rokytnice nad Jizerou:

Inzerát na obsazení pracovního místa strážníka MP

Výběrové řízení na obsazení funkce vedoucí/vedoucího finančního úseku Městského úřadu v Rokytnici nad Jizerou:

Inzerát na obsazení funkce vedoucí/vedoucího finančního úseku

Veřejnou výzvu na obsazení funkce referenta finančního úseku Městského úřadu v Rokytnici nad Jizerou:

Inzerát na obsazení funkce referenta finančního úseku

Pozvánka na školení MAS Přijďte pobejt!

Pozvánka pro žadatele a příjemce v rámci výzev MAS Přijďte pobejt!

Výzva PRV je určena pro žadatele z řad zemědělců, podnikatelů a vlastníků lesů ( včetně obcí)  a vyhlašované fiche se týkají investic do zemědělství , zpracování a uvádění na trh zem. produktů ,  investic do nezemědělských činností a investic do lesnických technologií včetně zpracování lesnických produktů.

Pokračovat ve čtení

Na výlet po kraji veřejnou dopravou

K oblíbeným výletním místům v Libereckém kraji cestující i letos přiblíží speciální vlakové a autobusové spoje. Podobně jako v předchozím roce podporuje Liberecký kraj veřejnou dopravu se zaměřením na rozvoj turistického ruchu. Kromě již tradičních spojů budou jezdit i nové atraktivní linky, třeba cyklobusy do Krkonošského národního parku nebo letní vlaky do Českého ráje.

Pokračovat ve čtení

Podmínky dotací na zateplení bytových domů jsou v současné době velmi výhodné

Vyšší podpora, než jaká je v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP), se v tomto programovacím období (2014–2020) již nedá očekávat. Proto je důležité, aby zpozorněli všichni ti, co uvažují o zateplování či pořízení fotovoltaických kolektorů, případně o změně zdroje tepla. Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) totiž zjednodušuje podmínky, zrychluje administraci a zároveň hledá další možnosti jak pomoci žadatelům získat potřebnou podporu, která od léta 2016 činí 30–40 % z celkových způsobilých výdajů projektu.

Pokračovat ve čtení

Vydávání karet pro odkládání velkoobjemových odpadů

V březnu 2017 byly městským úřadem rozneseny do schránek tzv. KARTY OBČANA, které slouží k odkládání velkoobjemových odpadů na Sběrném dvoře v Rokytnici nad Jizerou v rámci uhrazeného místního poplatku za odpad. Karty byly distribuovány všem osobám s trvalým pobytem v Rokytnici nad Jizerou. Pokud došlo k nějakým problémům nebo karta doručena nebyla, obraťte se na úsek místních poplatků - blíže v přiloženém dopise.

Vlastníkům objektů k individuální rekreaci tyto karty rozesílány do schránek nebudou a je nutné, v případě zájmu, jejich vyzvednutí na Městském úřadě v Rokytnici nad Jizerou, úseku místních poplatků, tel. 481 549 322 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Karty jsou v současné době již vyrobeny a připraveny k předání. Po dohodě s pracovnicí úseku místních poplatků je jejich předání možné i na informačním centru v odpoledních hodinách nebo v sobotu (dle platné provozní doby).

Další články...