• Seznam volebních stran a kandidátů pro volby do Zastupitelstva města Rokytnice nad Jizerou

Rozšíření sběrných míst pro využitelné složky komunálního odpadu v Rokytnici nad Jizerou

logo LKMěsto Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt s názvem „Rozšíření sběrných míst pro využitelné složky komunálního odpadu v Rokytnici nad Jizerou“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje, tedy z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory č. 8 Životní prostředí a zemědělství, v rámci programu podpory č. 8.5 Podpora předcházení vzniku odpadů, jejich opětovné použití a podpora sběru a využití bioodpadů.

Katro Servis - Výpadek služeb internet a televize

Vážení zákazníci,

informujeme vás o nepravidelných krátkodobých výpadcích služby internet a televize, ke kterým bude docházet během 13. a 14. 9. 2018  z důvodu rekonstrukce sítě.

Děkujeme vám za pochopení.

Společnost Katro Servis.

Výměna oken v kancelářích č. 15 – 19 v budově radnice v Rokytnici nad Jizerou

logo LKMěsto Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt s názvem „Výměna oken v kancelářích č. 15 – 19 v budově radnice v Rokytnici nad Jizerou“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje, tedy z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory Kultura, památková péče a cestovní ruch, v rámci programu podpory č. 7. 2 Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji.

Pokračovat ve čtení

Oznámení hejtmana Libereckého kraje pro území okresů Liberec, Semily a Jablonec nad Nisou - Začátek doby se zvýšeným nebezpečím vzniku požáru

Kromě Českolipska je vyhlášeno zvýšené nebezpečí vzniku požáru i pro území okresů Liberec, Semily a Jablonec nad Nisou

20.08.2018
Český hydrometeorologický ústav vydal z důvodu dlouhotrvajícího sucha a vysokých teplot výstrahu před požáry. Od 26. července platí nejen zákaz rozdělávání ohně ve volné přírodě na Českolipsku. Zvýšené riziko vzniku požáru platí od 14 hodin dne 20. srpna i pro území okresů Liberec, Semily a Jablonec nad Nisou.

Oprava kamenného křížku ve Františkově

logo LKMěsto Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt s názvem: „Oprava kamenného křížku ve Františkově“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci oblasti podpory č. 8 Životní prostředí a zemědělství, v rámci programu podpory č. 8. 2 Podpora ochrany přírody a krajiny.

Další články...