• Město
  • Zdravé město a MA 21
  • Spolu pro Rokytnici - zpráva o průběhu akce, další kroky a poděkování

Spolu pro Rokytnici - Anketa odstartována

Od dnešního dne 20. dubna 2017 můžeme hlasovat o desateru výzev pro Rokytnici. Jednotlivé výzvy jsme společně odhalili na akci „Spolu pro Rokytnici“ na Fóru Zdravého města a místní Agendy 21 k udržitelnému rozvoji města. Vše probíhalo za vzájemné spolupráce veřejnosti, Národní sítě Zdravých měst ČR a města. Anketou si stanovíme  důležitost jednotlivých výzev.  Anketa je dostupná jak v tištěné podobě, tak i v elektronické podobě. V tištěné podobě Vám anketní lístek přijde do Vaší poštovní schránky nebo jsou též dostupné u anketních sběrných boxů. Následně vyplněný anketní lístek můžete odevzdat na Městském úřadě přímo v Městském informačním centru nebo v Domě dětí a mládeže Pod střechou anebo v základní škole.  Na těchto místech jsou připraveny anketní sběrné boxy. V elektronické podobě je anketa dostupná z úvodní stránky oficiálních webových stránek města (http://www.mesto-rokytnice.cz). Stačí kliknout na připravený odkaz na výše uvedené webové stránce.