Dispečink zimní údržby

>  >  >    +420 602 603 735  <  <  <

Městský úřad Rokytnice nad Jizerou

Výměna oken v kanceláři stavebního úřadu v budově radnice čp. 197 v Rokytnici nad Jizerou

liberecky kraj

Město Rokytnice nad Jizerou realizovalo projekt s názvem: „Výměna oken v kanceláři stavebního úřadu v budově radnice čp. 197 v Rokytnici nad Jizerou“. Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci oblasti podpory Kultura, památková péče a cestovní ruch, v rámci programu podpory č. 7. 2 Záchrana a obnova památek v Libereckém kraji.

V rámci projektu probíhala výměna oken v kanceláři stavebního úřadu, jednalo se o výměnu celkem tří výplní otvorů. Jednalo se o dvě okenní výplně a jednu okenní výplň, jejichž součástí jsou i balkonové dveře. Nová špaletová okna byla vyrobená jako přesná materiálová a tvarová replika oken stávajících a z estetického hlediska podtrhují eleganci části fasády radnice. Nová špaletová okna jsou zhotovena z masivních smrkových profilů, které byla osazena do stávajících okenních otvorů.

Liberecké kraj podpořil tento projekt účelovou dotací z Dotačního fondu Libereckého kraje ve výši 56 280,- Kč, což činí 27,13 % z celkových nákladů projektu. Celkové náklady projektu pak odpovídají 207 418,- Kč